U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

Palo santo hobliny a copal pryskyřice PERU

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 697
199 Kč / ks
Palo santo hobliny a copal pryskyřice PERU

Copal pryskyřice a palo santo hobliny jsou určeny k vykuřování.

Jsou ideální na očistu čaker, očistu domácností nebo k ochraně domácností. Odstraní negativní energie, přináší klid a moudrost. 

Váha produktu je 30 g. 

Použití: Vykuřovadlo můžete použít ve spojení s uhlím. Zapalte tabletu s aktivním uhlím zapalovačem nebo svíčkou, až vyjdou jiskry a zůstanou rozsvícené. Použijte nejlépe keramickou misku odolnou vůči vysokým teplotám. Položte požadované množství vykuřovadla na horní část uhelné tablety.

Rituál očisty domácnosti: Veďte kouř uvolněný z vykuřovadla směrem k prostorům, které chcete očistit. Myslete na veškerou očistnou energii, která vychází z vykuřovadla. Kouř odstraňuje negativní energie, nepohodlí a přináší klid. Poté vyvětrejte místnost od kouře. 

Rituál sebeočisty: Až se budete cítit skleslí nebo si něco budete klást za vinu, nebo kdykoli jindy budete cítit potřebu, tak vdechujte vůni vykuřovadla. Užijte si okamžik vnitřního spojení a příjemnou vůni vykuřovadla. Představujte si, jak se do vás dostává vzduch s vykuřovadlem, který vás zlehka očišťuje. Provádějte rituál po dobu 3 minut a vydechujte negativní energii.