U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

Palo santo a copal tyčinky z pilin PERU

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 682
149 Kč / ks
Palo santo a copal tyčinky z pilin PERU

Tyčinky obsahují piliny pryskyřice copal a dřeva palo santo. 

Jsou ideální na očistu čaker, očistu domácností nebo k ochraně domácností. Odstraní negativní energie, přináší klid a moudrost. 

Copal je pryskyřice ze stromu z Amazonie. Užívá se k čištění a obnovování energie. Čistí se jím negativní energie a různá onemocnění v prostoru. Je vhodné také pro meditaci a proti stresu. 

Vykuřování, které pochází z pradávných dob, přežilo tisíciletí a udrželo se až dodnes.

Vykuřovat tímto posvátným dřevem znamená věnovat čas vlastní duši. Vůně z palo santo uklidňuje a uvolňuje při nervozitě, stresu a úzkosti. Vykuřování můžete provádět navečer, doplnit ho tichou hudbou a světlem svíček.

Palo santo má velkou sílu a účinky nejenom na duši. Dým vonného dřeva se používá pro čištění prostoru, přilákání štěstí, zahnání negativity, zlepšení nálady. Energie z tohoto dřeva dokáže obnovit čistotu prostoru a prostředí. Chrání a harmonizuje domácnost nebo pracoviště.

 

Balení obsahuje 3 tyčinky, z toho 1 tyčinka hoří přibližně 90 minut.

Použití: Zapalte špičku tyčinky. Až bude špička hořet, tak plamen sfoukněte, aby špička doutnala. 

Rituál očisty domácnosti: Veďte kouř uvolněný z vykuřovadla směrem k prostorům, které chcete očistit. Myslete na veškerou očistnou energii, která vychází z vykuřovadla. Kouř odstraňuje negativní energie, nepohodlí a přináší klid. Poté vyvětrejte místnost od kouře. 

Rituál sebeočisty: Až se budete cítit skleslí nebo si něco budete klást za vinu, nebo kdykoli jindy budete cítit potřebu, tak vdechujte vůni vykuřovadla. Užijte si okamžik vnitřního spojení a příjemnou vůni vykuřovadla. Představujte si, jak se do vás dostává vzduch s vykuřovadlem, který vás zlehka očišťuje. Provádějte rituál po dobu 3 minut a vydechujte negativní energii.