U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

Copal pryskyřice kousky PERU

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 338
199 Kč / ks
Copal pryskyřice kousky PERU

Copal je pryskyřice ze stromu z Amazonie. 

Copal má čistou svěží vůni.

Je ideální na očistu čaker, očistu domácností nebo k ochraně domácností. Odstraní negativní energie, přináší klid a moudrost. 

Balení má 50 g.

 

Existuje více způsobů, jak používat copal k vykuřování:

1. Copal můžete použít v aromalampě.

Do aromalampy nalijte rostlinný olej a do oleje vložte kousky nebo prášek copalu. Nad zapálenou svíčkou se bude postupně uvolňovat aroma pryskyřice copalu.

2. Copal můžete použít ve spojení s dřevěnými uhlíky. Copal uvolní svou bohatou vůni, když se pálí na dřevěném uhlí.
Zapalte tabletu s uhlím zapalovačem nebo svíčkou, až vyjdou jiskry a zůstanou rozsvícené. Použijte nejlépe keramickou misku odolnou vůči vysokým teplotám. Položte požadované množství copalu (prášek nebo kousky) na horní část uhlíků.

 

Rituál očisty domácnosti: Veďte kouř uvolněný z vykuřovadla směrem k prostorům, které chcete očistit. Myslete na veškerou očistnou energii, která vychází z vykuřovadla. Kouř odstraňuje negativní energie, nepohodlí a přináší klid. Poté vyvětrejte místnost od kouře. 

Rituál sebeočisty: Až se budete cítit skleslí nebo si něco budete klást za vinu, nebo kdykoli jindy budete cítit potřebu, tak vdechujte vůni vykuřovadla. Užijte si okamžik vnitřního spojení a příjemnou vůni vykuřovadla. Představujte si, jak se do vás dostává vzduch s vykuřovadlem, který vás zlehka očišťuje. Provádějte rituál po dobu 3 minut a vydechujte negativní energii.