Kvalita je pro nás na 1. místě.

RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU

BIO a RAW maca žlutá, červená a černá MIX prášek z kořenů rostlin - 200gr - PERU, SUPERKOŘEN Z ANDSKÉHO POHOŘÍ

 

Máme pro vás RAW macu přímo od farmáře z Peru. 

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
349 Kč / ks
RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU
MIX maca BIO a RAW prášek
Novinka BIO EU certifikát

Měli jste fyzicky nebo psychicky náročný den nebo den plný stresu? Zregenerujte své tělo za pomoci macy. Ta tělo účinně a rychle posílí. 

 

MIX macy je vhodný pro muže i ženy. Všechny tři macy mají velmi podobné účinky, ale v některých věcech se mírně odlišují.

 

Maca také dokáže srovnat menstruační cyklus a harmonizovat další hormonální výkyvy. Zvyšuje plodnost.

 

ŽLUTÁ MACA:

Dokáže zvýšit plodnost žen. Napomáhá hormonální rovnováze žen a mírní příznaky menopauzy. Prášek z kořene žluté macy je u žen nejoblíbenější, protože pomáhá zmírňovat příznaky menopauzy, včetně křečí a výkyvů nálad. Dále může žlutá maca zvýšit ženskou plodnost. Kořen žluté macy pomáhá celkové ženské hormonální rovnováze. Kořen žluté maca má také tu výhodu, že zlepšuje náladu mužů i žen.

 

ČERVENÁ MACA:

Má nejvýraznější pozitivní vliv na prostatu v porovnání s ostatními macami. U žen mírní příznaky menopauzy, snižuje oxidaci buněk. Červená maca se vyznačuje vyšší mírou antioxidantů a aminokyselin v porovnání s ostatními macami. Červený prášek kořene macy díky svému speciálnímu složení pomáhá bojovat proti rakovině prostaty, ztrátě kostní denzity, stresu a depresivním příznakům. Červená maca také pomáhá stabilizovat hormony, zvyšuje sílu a vytrvalost těch, kteří je konzumují.

 

ČERNÁ MACA:

Zvyšuje plodnost. Je také známo, že prášek z kořene černé maky má příznivé účinky na úroveň stresu, chronickou únavu, paměť a schopnost učení. A konečně, černý kořen maca pomáhá vyrovnat se se všemi běžnými příznaky deprese, jako je nespavost, výkyvy nálad a stabilizace imunitního systému, což může také pomoci zabránit menším nachlazením.

 

Černá maca a žlutá maca dokáže zvýšit počet i hybnost spermií na rozdíl od macy červené.

 

Tento MIX kořenů obsahuje: 

aminokyseliny

antioxidanty (např. adriamycin)

vlákninu

vitaminy (např. vitamin C, niacin - vitamin B3)

minerály

zinek

 

DOPORUČENÁ DÁVKA:

5-10gr (1 lžíce) prášku denně v potravinách nebo v nápoji (ve vodě).