U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU

Pachamama

Matka země (Pachamama) je ženské božství, které představuje zemi, kopce, úrodnost a zemědělství v Andách. Vyskytuje se pouze na určitých místech jako jsou hory, vodní prameny, posvátné kameny nebo kamenné mohyly. Je v každém okamžiku všudypřítomná, jedná přímo a hned. Matka země není stvořitelským božstvím, ale božstvím, které poskytuje a ochraňuje, a ve vztahu k člověku dává život, umožňuje žít a zapomenout, podporuje plodnost a úrodnost. Vždy je přítomná při důležitých posvátných událostech člověka, jako je narození, pohřbívání nebo zemědělská práce. Lidé jsou spojení se zemí, která nás chrání a udržuje, země udržuje rovnováhu života.

Kořen rostliny maca z And je také spojen se zemí, s plodností a s hormony, ale také nám pomáhá s fyzickou a psychickou odolností.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 455
249 Kč / ks
RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU
RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU
BIO EU certifikát

Výživný superkořen z andského pohoří Peru roste v oblastech Junínu s nadmořskou výškou nad 4 000 metrů.

Tato BIO maca je RAW (není želatinová) a obsahuje MIX žlutého, červeného a černého kořene v prášku. 

 

FA31FD38-4872-40FB-9D3D-D76F4BF98602 

 

HISTORIE MACY:

Maku uznávaly předincké kultury, kvůli zlepšení fyzických a duševních schopností. Inkové dávali maku svým bojovníkům, aby zvýšili jejich sílu. Je také známo, že Inkové znali jiná využití maky, od podpory plodnosti po boj s nespavostí. Když Inkové viděli španělské koně oslabené dlouhými cestami a změnami v nadmořské výšce a v teplotách, tak koně znovu posílili tím, že jim dali maku.

 

Měli jste fyzicky nebo psychicky náročný den nebo den plný stresu? Zregenerujte své tělo za pomoci macy. Ta tělo účinně a rychle posílí. 

 

MIX macy je vhodný pro muže i ženy. Všechny tři macy mají velmi podobné účinky, ale v některých věcech se mírně odlišují.

 

Maca také dokáže srovnat menstruační cyklus a harmonizovat další hormonální výkyvy. Zvyšuje plodnost.

 

ŽLUTÁ MACA:

Dokáže zvýšit plodnost žen. Napomáhá hormonální rovnováze žen a mírní příznaky menopauzy. Prášek z kořene žluté macy je u žen nejoblíbenější, protože pomáhá zmírňovat příznaky menopauzy, včetně křečí a výkyvů nálad. Dále může žlutá maca zvýšit ženskou plodnost. Kořen žluté macy pomáhá celkové ženské hormonální rovnováze. Kořen žluté maca má také tu výhodu, že zlepšuje náladu mužů i žen.

 

ČERVENÁ MACA:

Má nejvýraznější pozitivní vliv na prostatu v porovnání s ostatními macami. U žen mírní příznaky menopauzy, snižuje oxidaci buněk. Červená maca se vyznačuje vyšší mírou antioxidantů a aminokyselin v porovnání s ostatními macami. Červený prášek kořene macy díky svému speciálnímu složení pomáhá bojovat proti rakovině prostaty, ztrátě kostní denzity, stresu a depresivním příznakům. Červená maca také pomáhá stabilizovat hormony, zvyšuje sílu a vytrvalost těch, kteří je konzumují.

 

ČERNÁ MACA:

Zvyšuje plodnost. Je také známo, že prášek z kořene černé maky má příznivé účinky na úroveň stresu, chronickou únavu, paměť a schopnost učení. A konečně, černý kořen maca pomáhá vyrovnat se se všemi běžnými příznaky deprese, jako je nespavost, výkyvy nálad a stabilizace imunitního systému, což může také pomoci zabránit menším nachlazením.

Černá maca a žlutá maca dokáže zvýšit počet i hybnost spermií na rozdíl od macy červené.

 

Tento MIX kořenů obsahuje: 

- látku (macaridin) pomáhající proti stresu, depresím, fyzické a mentální únavě

- antioxidanty (mezi nimi např. adriamycin) a aminikyseliny, a to více než maca žlutá a maca černá

- vlákninu

- vitaminy (např. vitamin C, niacin - vitamin B3)

- minerály

- zinek

 

MACA CHUŤ:

Macá má silnou zemitou chuť.

 

DOPORUČENÁ DÁVKA:

5-10gr (1 lžíce) prášku denně s potravinami (v jogurtu, v kefíru), v nápoji (v čaji, v caru, v meltě) nebo ve vodě.

 

JAK JE PŘÍRODNÍ KVALITA A PŮVOD JE OSVĚDČEN?

BIO maca JE 100% PŘÍRODNÍ.

logo-bio-produkt-kez 

BIO CERTIFIKACE je získaná od EVROPSKÉ UNIE

RAW, VEGAN, BEZ LEPKU, BEZ PŘÍDANÝCH CUKRŮ, BEZ KONZERVANTŮ, BEZ REGULÁTORŮ KYSELOSTI, BEZ BARVIV

Váha: 200gr

Složení: 100% BIO a RAW maca žlutá, červená a černá MIX prášek z kořenů rostlin (neobsahuje konzervanty, dochucovadla ani barviva)

Výživové údaje na 5gr: kalorie 15, tuky 0gr, cholesterol 0mg, sodík 0mg, draslík 80mg, sacharidy 3gr, proteiny 1gr

Doporučená dávka: 5-10gr (1-2 lžičky) prášku denně s potravinami, v nápoji nebo ve vodě.

Uchovejte v chladném a suchém místě o teplotě menší než 30C. Chraňte před sluncem.

Země původu: Peru

CZ-BIO-001Zemědělská produkce mimo EU

 

JAK OTEVŘÍT OBAL?

Zatáhněte pouze za vyznačenou pásku - tak otevřete sáček, který je na plastový uzávěr. Jedná se o uzavíratelný sáček.

Sáček nestříhejte nůžkami nahoře, jinak již nelze uzavřít na plastový uzávěr.