Kvalita je pro nás na 1. místě.

RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU

Pachamama

Matka země (Pachamama) je ženské božství, které představuje zemi, kopce, úrodnost a zemědělství v Andách. Vyskytuje se pouze na určitých místech jako jsou hory, vodní prameny, posvátné kameny nebo kamenné mohyly. Je v každém okamžiku všudypřítomná, jedná přímo a hned. Matka země není stvořitelským božstvím, ale božstvím, které poskytuje a ochraňuje, a ve vztahu k člověku dává život, umožňuje žít a zapomenout, podporuje plodnost a úrodnost. Vždy je přítomná při důležitých posvátných událostech člověka, jako je narození, pohřbívání nebo zemědělská práce. Lidé jsou spojení se zemí, která nás chrání a udržuje, země udržuje rovnováhu života.

Kořen rostliny maca z And je také spojen se zemí, s plodností a s hormony, ale také nám pomáhá s fyzickou a psychickou odolností. Různé druhy kořenů macy přímo z And a další rostliny na hormonální a endokrinní systém a sexualitu s nejširší nabídkou v Čechách a na Slovensku najdete zde:

https://www.indianskapriroda.cz/hormony--odolnost--afrodiziakum--prirodni-viagra/

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 455
299 Kč / ks
RAW a BIO maca MIX žlutá, červená a černá PRO ŽENY A MUŽE - prášek 200gr - regenerace těla, stres, endokrinní a hormonální systém - PERU
MIX maca BIO a RAW prášek
BIO EU certifikát

Výživný superkořen z andského pohoří Peru roste v oblastech Junínu s nadmořskou výškou nad 4 000 metrů.

Tato BIO maca je RAW (není želatinová) a obsahuje MIX žlutého, červeného a černého kořene v prášku. 

 

FA31FD38-4872-40FB-9D3D-D76F4BF98602 

 

HISTORIE MACY:

Maku uznávaly předincké kultury, kvůli zlepšení fyzických a duševních schopností. Inkové dávali maku svým bojovníkům, aby zvýšili jejich sílu. Je také známo, že Inkové znali jiná využití maky, od podpory plodnosti po boj s nespavostí. Když Inkové viděli španělské koně oslabené dlouhými cestami a změnami v nadmořské výšce a v teplotách, tak koně znovu posílili tím, že jim dali maku.

maka historie

 

Měli jste fyzicky nebo psychicky náročný den nebo den plný stresu? Zregenerujte své tělo za pomoci macy. Ta tělo účinně a rychle posílí. 

 

MIX macy je vhodný pro muže i ženy. Všechny tři macy mají velmi podobné účinky, ale v některých věcech se mírně odlišují.

 

Maca také dokáže srovnat menstruační cyklus a harmonizovat další hormonální výkyvy. Zvyšuje plodnost.

 

ŽLUTÁ MACA:

Dokáže zvýšit plodnost žen. Napomáhá hormonální rovnováze žen a mírní příznaky menopauzy. Prášek z kořene žluté macy je u žen nejoblíbenější, protože pomáhá zmírňovat příznaky menopauzy, včetně křečí a výkyvů nálad. Dále může žlutá maca zvýšit ženskou plodnost. Kořen žluté macy pomáhá celkové ženské hormonální rovnováze. Kořen žluté maca má také tu výhodu, že zlepšuje náladu mužů i žen.

 

ČERVENÁ MACA:

Má nejvýraznější pozitivní vliv na prostatu v porovnání s ostatními macami. U žen mírní příznaky menopauzy, snižuje oxidaci buněk. Červená maca se vyznačuje vyšší mírou antioxidantů a aminokyselin v porovnání s ostatními macami. Červený prášek kořene macy díky svému speciálnímu složení pomáhá bojovat proti rakovině prostaty, ztrátě kostní denzity, stresu a depresivním příznakům. Červená maca také pomáhá stabilizovat hormony, zvyšuje sílu a vytrvalost těch, kteří je konzumují.

 

ČERNÁ MACA:

Zvyšuje plodnost. Je také známo, že prášek z kořene černé maky má příznivé účinky na úroveň stresu, chronickou únavu, paměť a schopnost učení. A konečně, černý kořen maca pomáhá vyrovnat se se všemi běžnými příznaky deprese, jako je nespavost, výkyvy nálad a stabilizace imunitního systému, což může také pomoci zabránit menším nachlazením.

Černá maca a žlutá maca dokáže zvýšit počet i hybnost spermií na rozdíl od macy červené.

 

Tento MIX kořenů obsahuje: 

- látku (macaridin) pomáhající proti stresu, depresím, fyzické a mentální únavě

- antioxidanty (mezi nimi např. adriamycin) a aminikyseliny, a to více než maca žlutá a maca černá

- vlákninu

- vitaminy (např. vitamin C, niacin - vitamin B3)

- minerály

- zinek

 

MACA CHUŤ:

Macá má silnou zemitou chuť.

 

DOPORUČENÁ DÁVKA:

5-10gr (1 lžíce) prášku denně s potravinami (v jogurtu, v kefíru), v nápoji (v čaji, v caru, v meltě) nebo ve vodě.

 

JAK JE PŘÍRODNÍ KVALITA A PŮVOD JE OSVĚDČEN?

BIO maca JE 100% PŘÍRODNÍ.

logo-bio-produkt-kez 

BIO CERTIFIKACE je získaná od EVROPSKÉ UNIE

RAW, VEGAN, BEZ LEPKU, BEZ PŘÍDANÝCH CUKRŮ, BEZ KONZERVANTŮ, BEZ REGULÁTORŮ KYSELOSTI, BEZ BARVIV

Váha: 200gr

Složení: 100% BIO a RAW maca žlutá, červená a černá MIX prášek z kořenů rostlin (neobsahuje konzervanty, dochucovadla ani barviva)

Výživové údaje na 5gr: kalorie 15, tuky 0gr, cholesterol 0mg, sodík 0mg, draslík 80mg, sacharidy 3gr, proteiny 1gr

Doporučená dávka: 5-10gr (1-2 lžičky) prášku denně s potravinami, v nápoji nebo ve vodě.

Uchovejte v chladném a suchém místě o teplotě menší než 30C. Chraňte před sluncem.

Země původu: Peru

CZ-BIO-001Zemědělská produkce mimo EU

 

JAK OTEVŘÍT OBAL?

Zatáhněte pouze za vyznačenou pásku - tak otevřete sáček, který je na plastový uzávěr. Jedná se o uzavíratelný sáček.

Sáček nestříhejte nůžkami nahoře, jinak již nelze uzavřít na plastový uzávěr.

5F579BB8-C6D9-46D6-90D3-099C40E31CE6