U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

BIO tamponky odličovací bavlněné a pratelné - organická bavlna

Odstraňují každodenní nečistoty a make-up. Účinné hloubkové čištění, zanechává pleť jemnější a jasnější.
Složení: 100% nebělená organická bavlna - 4 oválné oboustranné odličovací organické bavlněné a pratelné tamponky a 1 bavlněná síťka na praní
Použití: Navlhčete tamponek pod teplou vodou a s odličujícím přípravkem malými a kruhovými pohyby pohybujte tamponkem, abyste odstranili nečistoty a make-up na obličeji, krku a hrudníku a zanechali pleť zářící. Lze prát v pračce do 40 stupňů a poté pověsit na usušení.
Dovezeno z Irska od irské kosmetické značky Nunaia, obch.společnost Pacha organic Ltd., 11- 12 Baggot Court, D02F891 Dublin, Irsko.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 161
299 Kč / ks
BIO tamponky odličovací bavlněné a pratelné - organická bavlna
Tamponky II
Kosmetika

Odličovací organické bavlněné a pratelné tamponky obsahují 4 kusy.

 

Lze prát v pračce do 40 stupňů a poté pověsit na usušení.

 

Jako odličující přípravek na tamponek lze použít "Superfood odličovací přírodní balzám (sacha inchi a maracuya) 100ml NUNAIA IRSKO (PERU)", který nejdete pod kosmetickými produkty.

Po odlíčení lze použít pro výživu pleti "Superfood vyživující a rozjasňující přírodní sérum (sacha inchi, maracuya, chía a avokádo) 30ml NUNAIA IRSKO (PERU)", který nejdete pod kosmetickými produkty.

 

Tamponek lze použít až 200krát. 

 

Zrecyklovaný a recyklovatelný obal.

 

Zboží na tomto e-shopu dovážíme přímo od latinskoamerických farmářů, pěstitelů nebo producentů, bez dalších (např. evropských) zprostředkovatelů. Jedinou výjímkou je kosmetická značka Nunaia, která kosmetiku vyrábí v Irsku, ale ingredience pro svou kosmetiku dováží přímo z Latinské Ameriky. Tyto odličovací tamponky byly vyrobeny v Irsku bez vztahu na Latinskou Ameriku.

 

ORGANICKÁ CERTIFIKACE GOTS

ECO-FRIENDLY