U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

Palo santo celé dřevo PERU

Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 158
249 Kč / ks
Palo santo celé dřevo PERU

Palo santo, v překladu "posvátné dřevo", se užívá po tisíce let k čištění a obnovování energie. Posvátným dřevem se čistí negativní energie a různá onemocnění v prostoru. Je vhodné také pro meditaci a proti stresu. 

Vykuřování, které pochází z pradávných dob, přežilo tisíciletí a udrželo se až dodnes.

Vykuřovat tímto posvátným dřevem znamená věnovat čas vlastní duši. Vůně z palo santo uklidňuje a uvolňuje při nervozitě, stresu a úzkosti. Vykuřování můžete provádět navečer, doplnit ho tichou hudbou a světlem svíček.

Palo santo má velkou sílu a účinky nejenom na duši. Dým vonného dřeva se používá pro čištění prostoru, přilákání štěstí, zahnání negativity, zlepšení nálady. Energie z tohoto dřeva dokáže obnovit čistotu prostoru a prostředí. Chrání a harmonizuje domácnost nebo pracoviště.

 

Balení obsahuje 2-3 dřívka o hmotnosti 26 g. Naše palo santo je vysoké kvality z Peru.

 

Použití: Zapálí se konec dřívka a nakloní se dolů, aby začal hořet. Nechá se hořet 30 sekund. Poté se plamen sfoukne a dřívko doutná. Položte na povrch, který odolný proti ohni. Rozšiřte dým jemnými pohyby po pokoji a kolem sebe. Pro ukončení dýmu se dřívko namočí do vody. Po uschnutí dřívka lze znovu použít. 

 

Podívejte se na video, jako zapálit a používat dřívka: https://www.youtube.com/watch?v=azVu3gp7saY 

 

Skladujte v temném a suchém místě.