U objednávek do SK následně pošleme cenu v eurech. Doprava ZDARMA při nákupu od 2 000 Kč v ČR i SK!

OBNOVA ENERGIE TĚLA krystalová voda - Tyčinka pro nabití vody minerály

Krystaly vyzařují stálé vibrace, které pomáhají vytvářet rovnováhu uvnitř sama sebe. Lidé naopak mají složité vibrace, které mohou být snadno narušeny a mohou se stát nevyrovnanými.

Získejte energii minerálních kamenů tím, že nabijte svou vodu energií získanou z minerálních kamenů:

vložte tyčinku (sklo uzavřené korkem) naplněnou minerálními kameny do vysoké sklenice nebo do karafy s vodou a nechte působit minimálně 7 minut. S tyčinkou získáte mandalu se záměrem, kterou vložte pod sklenici. Protože voda má paměť, tak bude získávat informace jak z kamenů, tak z mandaly pod vodou a z vašeho záměru, kvůli kterému budete tyčinku používat. Poté vodu pijte. 

Tato vodní tyčinka obsahuje výběr kamenů a mandalu, které OBNOVÍ ENERGII VAŠEHO TĚLA

 

Obsahuje tyto minerální kameny:

CITRÍN: Obnovuje ztracenou sílu a energii. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, napomáhá se přijímat takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost, a to zejména na kritiku okolí. 

AMAZONIT: Rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky. Je spjat s energií vody. Je nazýván kamenem odvahy a pravdy, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a překonání strachu. Vyvolává soucit se sebou i s ostatními. 

ACHÁT ŠEDÝ: Obnovuje tělesnou energii. Achát posiluje tělo a propojení těla s energií země a rostlin, kámen má silnou vazbu se zemí. Vyrovnává nevyvážené čakry. S ním nalézáme svou jemnou sílu. V neklidných časech pomáhá k návratu do harmonie. 

LABRADORIT: Vnáší světlo do našeho života. Odstraňuje negativní energie útočící na auru. Uzemňuje duchovní energii do fyzického těla. Posiluje víru v sama sebe. Pomáhá znovu uvěřit ve vlastní síly. 

KŘIŠŤÁL: Je univerzální kámen a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním kamenům. Křišťál projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.

 

Skleněná tyčinka je 18 cm vysoká. 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 425
329 Kč / ks
OBNOVA ENERGIE TĚLA krystalová voda - Tyčinka pro nabití vody minerály

Nabití vody přes sklo - jedná se o nepřímou metodu nabití vody energií z minerálních kamenů.

Energetická vibrace z kamenů se přenáší do vody.

Voda má paměť a vibrace z kamenů přejímá. 

Tak se vibrace kamenů dostanou do našeho těla a do našich buněk.

 

Jak kameny čistit?

Citrín má samočistící schopnosti a očistu nepotřebuje.

Kameny lze vykuřovat (santalové dřevo nebo copal najdete v naší nabídce). Je třeba, aby kameny procházely kouřem z vykuřovadla po dobu alespoň 20 - 30 vteřin. Při samotném vykuřování myslete na to, jak s kouřem odchází z kamenů vše negativní.

Očistit kameny lze i vizualizacíPodržte kameny ve vaší dlani a myslete na to, jak z nich všechny negativní energie odcházejí právě díky síle vašich myšlenek. Doslova je svými myšlenkami omývejte. Poté si představte, že jsou kameny obklopeny bílým světlem, které jimi také prochází. Po několika minutách ucítíte, jak jsou vaše kameny energeticky lehčí a očištěné.

Kameny lze také omývat tekoucí vodou. Také při tom myslete, jak se kameny čistí. Labradorit ale nesmí přijít do kontaktu s vodou, takže raději zvolte pro tuto tyčinku vykuřování nebo vizualizaci. 

Jak aktivovat kameny?

Po očištění kamenů myslete na záměr např. napsaný na mandale, kvůli kterým kameny máte. 

Jak nabít kameny?

Nejlépe na parapetu za oknem, protože citrín nemůže být na přímém slunci - pokud je na sluníčku přece jen chcete dobíjet, lze tak učinit pouze krátce ráno, nebo večer, kdy je sluneční svit slabší. 

Druhým zcela jednoduchým způsobem nabíjení kamenů je jejich umístění na měsíční světlo - umístěte je na parapet za okno. Nejsilnějších účinků dosáhnete za úplňku, kdy jsou všechny energie na vrcholu. 

Pokud jste neprožili žádné extrémnější situace, doporučujeme kameny očistit přibližně 1x týdně.