Jsme tu pro vás.

Jaký bude pro mě rok 2023 - individuální písemné zpracování

Zjistěte, jaký bude pro vás nový rok 2023. Získáte informace, rady a doporučení vypracovaný konkrétně pro vaší osobu pro rok 2023 vycházející ze staré moudrosti indiánů pro oblast vašeho těla, zdraví, nemocí, hmotného světa, mysli, financí, emocí, vztahů, vašeho ducha a Velkého ducha. Obdržíte písemné vyhotovení a budete vědět, jakým směrem se ubírat a na co se soustředit, aby vše probíhalo co nejlépe pro vás v roce 2023. :)

Budoucnost nelze předpovědět, ale tento výklad pro rok 2023 vám pomůže v momentu, kdy se musíte rozhodnout, co uděláte v konkrétní situaci nebo jak naložíte jinou konkrétní situací v roce 2023. 

Písemný výklad zasíláme na e-mail do 1 týdne. Pokud budete chtít, také výklad můžeme zaslat ve vytisknuté formě poštou, na základě vámi zadaného požadavku v objednávce. 

Do poznámky v objednávce napište své jméno a datum vašeho narození. Můžete zaslat i svou fotku (to není povinné).

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 642
1 790 Kč / ks
Jaký bude pro mě rok 2023 - individuální písemné zpracování

Duchovní moudrost indiánů, kteří znali zákony života a přírody dříve než západní svět, lze prakticky použít v našem moderním světě. 

Nový rok 2023 pro vás bude s moudrostí indiánů, radami a doporučeními plný osobního a duchovního růstu. Roční výklad vám umožňuje užívat moudrost indiánů při řešení každodenních problémů a posílí vaší osobní a duchovní cestu v novém roce. 

Výklad se týká všech oblastí vašeho života a je vypracovaný konkrétně pro vás pro tyto oblasti: tělo, zdraví, nemoci, hmotný svět, mysl, finance, vztahy, emoce, vašeho ducha a Velkého ducha. 

Tento výklad vám pomůže v tom, že vám ukáže, na co se soustředit, a pomůže vám v dosahování vašich cílů. 

Rok 2023 je pro vás rokem sebezdokonalení.