DOPRAVA ZDARMA pro Čechy a Slovensko při nákupu od 1500Kč.
Kosmetika

RAW maska suchá kosmetická - maca, lúcuma, algarrobo, muňa, sůl z And a zelený jíl

242
Efekt lupa
  • 1 z 2

Obsah: 50ml

Ingredience (složení): maka, lúcuma, algarrobo, muňa, sůl z Maras a zelený jíl

Funkce a použití: JAKO VYŽIVUJÍCÍ MASKA: Smíchejte 1 lžičku prášku s několika kapkami vody v dlani, abyste vytvořili pastu. Vmasírujte do pokožky, poté opláchněte a osušte. JAKO OŠETŘUJÍCÍ MASKA: V misce smíchejte 1 čajovou lžičku tohoto prášku s několika kapkami vody nebo s několika kapkami raw obličejového oleje AYPA, dokud nedosáhne bahnité struktury (čím více přidáváte tekutinu, tím řidší konzistence). Jemně naneste na obličej a krk špičkami prstů. Před opláchnutím teplou vodou nebo hadříkem nechte působit 10-20 minut. Je normální, že pociťujete lechtání nebo pokud se kůže jeví jako mírně růžová v důsledku zvýšené cirkulace aktivních složek v této masce. Uchovávejte na suchém místě.

Může být použita 1x týdně. Pro všechny typy pleti. 

Země původu: Vyrobeno ve Španělsku

Spotřebujte nejlépe do: 08-2021

Zodpovědná osoba: španělská kosmetická značka Aypa, obch.společnost Terra Inka Cosmetics SL, Calle San Vicente Mártir, 90-4º, 46007 Valencia, Španělsko.


  • (1 ks) Skladem
799 Kč / ks
Kategorie: Vše
 
RAW pleťová maska s makou, lúcumou, algarrobem, muňou, solí z Maras a zeleným jílem obnovuje buňky, podporuje tvorbu 
kolagenu, revitalizuje a vyrovnává pokožku. Superkořen maka působí synergicky se superovocem
lúcumou (lúcuma má velmi vysoký obsah niacinu (vitamin B3), beta-karotenů a minerálů),
s antiseptickým algarrobem, s uklidňující a antiseptickou muňou a s protizánětlivou solí z Maras z Cuzca.
To vše je smícháno se zeleným jílem, a tak pomáhá vyčistit póry a podpořit celkově jasnější pleť.

 

FUNKCE A POUŽITÍ:

JAKO VYŽIVUJÍCÍ MASKA: Smíchejte 1 lžičku prášku s několika kapkami vody v dlani, abyste vytvořili pastu. Vmasírujte do pokožky, poté opláchněte a osušte.

JAKO OŠETŘUJÍCÍ MASKA: V misce smíchejte 1 čajovou lžičku tohoto prášku s několika kapkami vody nebo s několika kapkami raw obličejového oleje AYPA, dokud nedosáhne bahnité struktury (čím více přidáváte tekutinu, tím řidší konzistence). Jemně naneste na obličej a krk špičkami prstů. Před opláchnutím teplou vodou nebo hadříkem nechte působit 10-20 minut. Je normální, že pociťujete lechtání nebo pokud se kůže jeví jako mírně růžová v důsledku zvýšené cirkulace aktivních složek v této masce. Uchovávejte na suchém místě.

Může být použita 1x týdně.

Pro všechny typy pleti. 

 

SLOŽENÍ:

maka, lúcuma, algarrobo, muňa, sůl z Maras a zelený jíl

 

MACA: pěstuje se v Andách v Peru v nadmořské výšce 3700 až 4450 metrů nad mořem. Tento povzbuzující kořen je známý jako „zdroj mládí Inků“. Je velmi bohatý na minerály, vitamíny B, C, E a aminokyseliny. Podporuje obnovu buněk, zvyšuje jasnost pokožky a zpomaluje proces stárnutí. 
ALGARROBO: pochází ze suchého severního tichomořského pobřeží Peru. Je to gurmánské ovoce bohaté na minerály, vitamíny B, taniny a lysin, s antioxidačními, hojivými, vyrovnávacími a antiseptickými vlastnostmi.
LÚCUMA: pochází v nížin středního pobřeží Peru. Toto vynikající ovoce má velmi vysoký obsah niacinu (vitamin B3), beta-karotenů a minerálů. Má
energizující, vyž
ivující a zpevňující vlastnosti a působí proti stárnutí.
SŮL Z MARAS: sůl se záhadně formovala ve vysokých Andách v Peru, v posvátném údolí Cuzco. Přijímá přímé energetické paprsky slunce. Má 84 minerálů s detoxikačními a protizánětlivými vlastnostmi.
MUŇA: roste ve výšce 3400 metrů nad mořem. Má uklidňující a antiseptické vlastnosti.
ZELENÝ JÍL: je bohatý na minerály a je ceněn pro své vysoce absorpční vlastnosti. Odstraňuje nečistoty a napíná póry, tonizuje pokožku, odlupuje odumřelé kožní buňky a snižuje zánět v akné.
 

100% RAW, VEGAN, PŘIRODNÍ, EKOLOGICKÉ A FAIR TRADE