Kvalita je pro nás na 1. místě.

BIO panela třtinový cukr PRÉMIOVÝ hnědý nerafinovaný - porcovaný 150g - sáčky 3g - neprůmyslový - KOLUMBIE

BIO Třtinový cukr "panela" sáček 3gr hnědý přírodní nerafinovaný KOLUMBIE

RUČNĚ PLNĚNÉ SÁČKY

 

Rozdíl mezi naším BIO třtinovým cukrem a ostatními třtinovými cukry je ten, že náš třtinový cukr jsme dovezli od zemědělce bio produkce z Kolumbie a vypěstovaná cukrová třtina je zpracována s láskou a tradičním způsobem přímo zemědělcem, takže nejde o průmyslovou výrobu. BIO třtinový cukr je nerafinovaný, je tmavý díky obsahu přírodní zdravé melasy, proto dodává pokrmům nebo nápojům jemně karamelovou chuť, a jeho struktura je jemná až moučková.

 

Váha: 150gr (3gr x 50 sáčků)

Složení: 99,8% BIO šťáva z rostliny cukrové třtiny, 0,15% potravinářský hydroxid vápenatý, 0,02% BIO guácimo a 0,02% BIO rostlinný olej
Výživové údaje na 15gr: Kalorií 60, tuky 0gr, cholesterol 0mg, sodík 0mg, cukry 14gr, bílkoviny 11gr, vápník 2%*, železo 4%*
* Procentuální údaje jsou založeny na dietě o 2 000 kaloriích. Denní hodnota kalorií může být vyšší nebo nižší podle potřeb každého člověka zvlášť. 
Minimální trvanlivost do: 02-2022
Uchovejte v chladném a suchém místě.
Země původu: Kolumbie
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Kód: 104
129 Kč / ks
BIO panela třtinový cukr PRÉMIOVÝ hnědý nerafinovaný - porcovaný 150g - sáčky 3g - neprůmyslový - KOLUMBIE
BIO třtinový cukr sáček Kolumbie pěstitel
BIO EU certifikát

Jak má chutnat pravý třtinový cukr "panela"? Přesně tak, jako náš kvalitní BIO třtinový cukr hnědý, nerafinovaný a dovezený přímo od pěstitele v Kolumbii. Poctivější už nenajdete.

Sáčky jsou RUČNĚ PLNĚNÉ.

 

Tento BIO třtinový cukr neboli "panela" má jemné krystaly, je stejně sypký a sladký jako bílý cukr. Třtinovým cukrem své tělo nabijete zdravou energií slunné Kolumbie a dodáte buňkám mnoho minerálů. BIO třtinový cukr nahradí ostatní cukry, i při vaření a pečení. Chuťově je výborný.

 

Náš nerafinový BIO třtinový cukr (panela) obsahuje melasu a díky tomu má přírodní čokoládově hnědou barvu. Třtinový cukr obsahuje melasu od samého počátku, protože melasa je přirozenou součástí rostliny cukrové třtiny, která tradičně roste u našeho farmáře v Kolumbii. Melasa je součástí krystalu třtinového cukru, a tak se vitamíny a minerály melasy snadno dostanou do našeho těla. Melasa není dodávána do třtinového cukru uměle. Přítomnost melasy přispívá ke karamelové vůni a chuti třtinového cukru. Náš třtinový cukr není dobarvený karamelovým sirupem.

 

třtinový cukr nerafinovaný 

 

JAK LZE VYUŽÍT?

Již porcovaný třtinový cukr lze použít do studených i teplých nápojů a také při vaření a do dezertů. Má JEDINEČNOU chuť. 

O Vánocích je třtinový cukr "panela" ideální na pečení vánočního cukroví a vánoček, na pocukrování, do krémů, do cukrových polev.

 

JAKÉ LÁTKY OBSAHUJE TŘTINOVÝ CUKR?

Melasa je plná vitamínů a minerálů:

vápník,

železo,

sodík,

draslík,

chrom,

zinek,

selen,

mangan,

molybden,

měď,

hořčík,

fosfor

a další.

 

Obsahuje rovněž i aminokyseliny. 

 

VIDEO

Navštivte ve videu pěstitele BIO třtinového cukru z KOLUMBIE a místo jejího pěstování:
https://www.youtube.com/watch?v=JUKY-q0gwzk

 Třtinový cukr

 

JAK JE PŘÍRODNÍ KVALITA A PŮVOD OSVĚDČEN?

BIO CERTIFIKACE je získaná od EVROPSKÉ UNIE.

BEZ KONZERVANTŮ, BEZ REGULÁTORŮ KYSELOSTI, BEZ BARVIV.

logo-bio-produkt-kez

 

Na tomto místě v Kolumbii se pěstuje naše cukrová třtina.

třtinový cukr Kolumbie

6CA20F07-C66F-44C2-9647-E918149D11BC