DOPRAVA ZDARMA pro ČESKOU REPUBLIKU: již při nákupu nad 1350Kč pro Balíkovnu, při nákupu nad 1500Kč navíc pro Uloženku, Zásilkovnu a Českou poštu při doručení "Na poštu", při nákupu nad 1900Kč pro Českou poštu při doručení "Doporučeně" a "Do ruky". DOPRAVA ZDARMA pro SLOVENSKOU REPUBLIKU: při nákupu nad 1900Kč pro Uloženku a Zásilkovnu, při nákupu nad 2700Kč pro Českou poštu při doručení "standardní/prioritní balík".
Novinka Kosmetika Přírodní

Andská růžová sůl do koupele z Cuzca Peru s bylinkami - detoxikační

269
Efekt lupa
  • 1 z 2

Obsah: 100ml

Ingredience (složení): Růžová sůl z Peru (chlorid sodný), listy andské aloisie citronové (lippia tripylla)

Funkce a použití: Krystaly soli jsou plné minerálů, které pomáhají detoxikovat tělo a léčit suchou pokožku. Sůl stimuluje a vyvažuje naši životní energii. Připravte si koupel s teplou vodou a přidejte hrst soli. Nechte ji rozpustit a dopřejte si 15-20 minut relaxační lázně. Doporučuje se zejména před spaním, pokud máte bolavé tělo, jste bez energie a potřebuje uklidnit mysl. Vhodné pro všechny typy pleti. 

Země původu: Vyrobeno ve Španělsku

Spotřebujte nejlépe do: 08-2021

Zodpovědná osoba: španělská kosmetická značka Aypa, obch.společnost Terra Inka Cosmetics SL, Calle San Vicente Mártir, 90-4º, 46007 Valencia, Španělsko.


  • (1 ks) Skladem
379 Kč / ks
Kategorie: Superkosmetika
 

Připravte si uklidňující koupel se solí z Cuzca a s listy andské rostliny aloisie citronové. Krystaly soli jsou plné minerálů, které pomáhají detoxikovat tělo a léčit suchou pokožku. Sůl stimuluje a vyvažuje naši životní energii. Také ulevuje od bolesti svalů, zánětů a absorbuje elektromagnetickou energii, kterou přijímáme z elektronických přístrojů. 

 

Koupel se doporučuje zejména před spaním, pokud máte bolavé tělo, jste bez energie a potřebuje uklidnit mysl.

 

Připravte si koupel s teplou vodou a přidejte hrst soli. Nechte ji rozpustit a dopřejte si 15-20 minut relaxační lázně.

 

Vhodné pro všechny typy pleti.