Kvalita je pro nás na 1. místě.

BIO sérum kosmetické - sacha inchi, passion fruit, chía a avokádo

Obsah: 30ml
Ingredience (složení): Organický avokádový olej, organický šípkový olej, organický pupalkový olej, organický chia olej, organický sacha inchi olej, organický maracuyový olej, organický olivový olej, organický olej z měsíčku lékařského, organický levandulový olej, organický olej z pelargonie, organický rozmarýnový extrakt z listů, organický slunečnicový olej, vitamin E, organické esenciální oleje citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool. 99,5% všech složek pochází z ekologického zemědělství. 100% složek má přírodní původ. COSMOS organický certifikát. 
Funkce a použití: Sérum hydratuje, ochraňuje, pomáhá aktivovat a obnovovat pleť. Vhodné aplikovat večer na čistý obličej, krk a dekolt.
Země původu: Vyrobeno v Irsku
 
Zodpovědná osoba: Irská kosmetická značka Nunaia, obch.společnost Pacha organic Ltd., 11- 12 Baggot Court, D02F891 Dublin, Irsko.
Distributor pro ČR a SK: Indiánská příroda s.r.o., IČ 08658498, Vidimská 740/17, 181 00 Praha, e-mail: indianskapriroda@seznam.cz, www.indianskapriroda.cz
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Kód: 152
1 450 Kč / ks
BIO sérum kosmetické - sacha inchi, passion fruit, chía a avokádo
Sérum kosmetické III
Kosmetika BIO EU certifikát

99,5% všech složek pochází z ekologického zemědělství. 100% složek má přírodní původ. 

Sérum má COSMOS ORGANICKÝ CERTIFIKÁT.

 

Organické sérum je vítězem ceny Beauty Awards 2019.

 

Sérum ovoce

 

Funkce a použití:

Sérum hydratuje, ochraňuje, pomáhá aktivovat a obnovovat pleť. Vhodné aplikovat večer na čistý obličej, krk a dekolt.

 

Sérum obsahuje tyto přírodní látky:

sacha inchi

passion fruit

avokádo

chía semínka

vitaminy A, C a E

antioxidanty

esenciální mastné kyseliny 3, 6 a 9

aminokyseliny

minerály

 

Složení: 

Organický avokádový olej, organický šípkový olej, organický pupalkový olej, organický chia olej, organický sacha inchi olej, organický passion fruit olej, organický olivový olej, organický olej z měsíčku lékařského, organický levandulový olej, organický olej z pelargonie, organický rozmarýnový extrakt z listů, organický slunečnicový olej, vitamin E, organické esenciální oleje citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool.

NEOBSAHUJE PARABENY, FTALÁTY, SILIKONY, ROPNÝ OLEJ 

      Sérum Nunaia

Sacha inchi:

Olej získávaný ze semen stejnojmenné rostliny obsahuje nejvyšší rozložení nenasycených mastných kyselin na světě: omega-3 (48,2%), omega-6 (36%) a omega-9 (8,9%). Dále obsahuje vitamin A a E (tokoferoly) a další vitamíny a minerály. Olej ze sacha inchi semen obsahuje více omega-3 (48,2%) než sójový olej (8%) nebo olivový olej (0,8%). Mandlový ani kokosový olej neobsahují omega-3. Sacha inchi olej má protizánětlivé a uklidňující účinky: díky omega-3 pomáhá zmírňovat revmatické a svalové bolesti a podráždění kůže. Také regeneruje tkáně: díky mastným kyselinám zrychluje regeneraci kůže s různými kožními vadami (akné, jizvy atd.). Díky omega-6 posiluje a obnovuje pleť. Zabraňuje dehydrataci pokožky (hluboko hydratuje), výskytu vrásek a tvorbě šupinaté kůže. Pomáhá odstraňovat hluboké vrásky a zpožďuje nástup dalších vrásek díky antioxidačním vlastnostem pocházejícím z vitamínu A a vitamínu E. Zabraňuje známkám stárnutí kvůli vlastnostem melaninu.

Sacha inchi nuez

Passion fruit:

Sklízí se na subtropickém severním pobřeží Peru. Toto ovoce má vysoký obsah omega 6, vitamínu C a mnoho antioxidantů. Podporuje hydrataci a zvyšuje produkci kolagenu.

Passion fruit

Avokádo:

Obsahuje draslík, hořčík, kyselinu listovou, vitamin B9 a nenasycenou mastnou kyselinu omega-3. Avokádo chrání pokožku, zjemňuje, hydratuje, regeneruje, posiluje a dadává ji pružnost. Působí proti stárnutí. Je také ideální pro použití na křehkou a suchou pokožku, tj. zvlhčuje a vyživuje suchou pokožku.

Avokádo

Chía semínka:

Jsou zdrojem vápníku, kterého mají 4x více než mléko. Dále chía semínka obsahují antioxidanty a vysokou koncentraci nenasycené mastné kyseliny omega-3, která pomáhá zvyšovat produkci kolagenu, který působí proti stárnutí, bojuje proti vráskám, akné a přispívá k jemnému a mladistvému vzhledu pokožky.

Chía

 

Zboží na tomto e-shopu dovážíme přímo od latinskoamerických farmářů, pěstitelů nebo producentů, bez dalších (např. evropských) zprostředkovatelů. Výjímkou je kosmetická značka Nunaia, která kosmetiku vyrábí v Irsku, ale ingredience pro svou kosmetiku dováží přímo z Latinské Ameriky.