Kvalita je pro nás na 1. místě.

BIO balzám kosmetický - sacha inchi a passion fruit

Obsah: 100ml
Ingredience (složení): Organický slunečnicový olej, organický mandlový sladký olej, organický olivový olej, mandlový sladký olej polyglyceryl-4 estery, slunečnicový vosk ze semen, organický carnauba vosk, organický sacha inchi olej, organický passion fruit olej, glyceryl caprylate, organický levandulový olej, organický olej z měsíčku lékařského, organický olej z pelargonie, organický rozmarýnový extrakt z listů, ascorbyl palmitate, vitamin E, voda, organické esenciální oleje citronellol, geraniol, limonene, linalool. 87% všech složek pochází z ekologického zemědělství. 100% složek má přírodní původ. COSMOS organický certifikát. 
Funkce a použití: Balzám čistí, rozjasňuje, vyživuje a obnovuje pokožku. Jemně vmasírujte na suchý obličej, krk a dekolt. Pro odstranění make-upu: navlhčete obličej teplou vodou a jemně vmasírujte balzám do lehké mléčné emulze, poté odstraňte teplým a vlhkým hadříkem.
Země původu: Vyrobeno v Irsku
 
Zodpovědná osoba: Irská kosmetická značka Nunaia, obch.společnost Pacha organic Ltd., 11- 12 Baggot Court, D02F891 Dublin, Irsko.
Distributor pro ČR a SK: Indiánská příroda s.r.o., IČ 08658498, Vidimská 740/17, 181 00 Praha, e-mail: indianskapriroda@seznam.cz, www.indianskapriroda.cz
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Kód: 155
1 090 Kč / ks
BIO balzám kosmetický - sacha inchi a passion fruit
Balzám kosmetický
Kosmetika BIO EU certifikát

87% všech složek pochází z ekologického zemědělství. 100% složek má přírodní původ. 

Balzám má COSMOS ORGANICKÝ CERTIFIKÁT.

 

Organický balzám je vítězem ceny Beauty Awards 2020.

 

Funkce a použití:

Balzám je tuhé struktury, nemá formu oleje. Proto hluboce hydratuje, rozjasňuje, vyživuje a obnovuje pokožku. Jemně vmasírujte na suchý obličej, krk a dekolt.

Balzámem lze také čistit pleť od make-upu takto: navlhčete obličej teplou vodou a jemně vmasírujte balzám do lehké mléčné emulze. Odstraňte teplým a vlhkým hadříkem. K tomu můžete použít balvněné a pratelné organické tamponky.

  

Balzám obsahuje tyto přírodní látky:

sacha inchi

passion fruit

vitaminy A, C a E

antioxidanty

esenciální mastné kyseliny 3, 6 a 9

aminokyseliny

minerály

 

Složení: 

Organický slunečnicový olej, organický mandlový sladký olej, organický olivový olej, mandlový sladký olej polyglyceryl-4 estery, slunečnicový vosk ze semen, organický carnauba vosk, organický sacha inchi olej, organický passion fruit olej, glyceryl caprylate, organický levandulový olej, organický olej z měsíčku lékařského, organický olej z pelargonie, organický rozmarýnový extrakt z listů, ascorbyl palmitate, vitamin E, voda, organické esenciální oleje citronellol, geraniol, limonene, linalool.

 

BALZÁM NEOBSAHUJE PARABENY, FTALÁTY, SILIKONY, ROPNÝ OLEJ

 

 Odličovací balzám

 

Sacha inchi:

Olej získávaný ze semen stejnojmenné rostliny obsahuje nejvyšší rozložení nenasycených mastných kyselin na světě: omega-3 (48,2%), omega-6 (36%) a omega-9 (8,9%). Dále obsahuje vitamin A a E (tokoferoly) a další vitamíny a minerály. Olej ze sacha inchi semen obsahuje více omega-3 (48,2%) než sójový olej (8%) nebo olivový olej (0,8%). Mandlový ani kokosový olej neobsahují omega-3. Sacha inchi olej má protizánětlivé a uklidňující účinky: díky omega-3 pomáhá zmírňovat revmatické a svalové bolesti a podráždění kůže. Také regeneruje tkáně: díky mastným kyselinám zrychluje regeneraci kůže s různými kožními vadami (akné, jizvy atd.). Díky omega-6 posiluje a obnovuje pleť. Zabraňuje dehydrataci pokožky (hluboko hydratuje), výskytu vrásek a tvorbě šupinaté kůže. Pomáhá odstraňovat hluboké vrásky a zpožďuje nástup dalších vrásek díky antioxidačním vlastnostem pocházejícím z vitamínu A a vitamínu E. Zabraňuje známkám stárnutí kvůli vlastnostem melaninu.

Sacha inchi nuez

 

Passion fruit:

Sklízí se na subtropickém severním pobřeží Peru. Toto ovoce má vysoký obsah omega 6, vitamínu C a mnoho antioxidantů. Podporuje hydrataci a zvyšuje produkci kolagenu.

Passion fruit

 

Zboží na tomto e-shopu dovážíme přímo od latinskoamerických farmářů, pěstitelů nebo producentů, bez dalších (např. evropských) zprostředkovatelů. Výjímkou je kosmetická značka Nunaia, která kosmetiku vyrábí v Irsku, ale ingredience pro svou kosmetiku dováží přímo z Latinské Ameriky.