DOPRAVA ZDARMA pro ČESKOU REPUBLIKU: již při nákupu nad 1350Kč pro Balíkovnu, při nákupu nad 1500Kč navíc pro Uloženku, Zásilkovnu a Českou poštu při doručení "Na poštu", při nákupu nad 1900Kč pro Českou poštu při doručení "Doporučeně" a "Do ruky". DOPRAVA ZDARMA pro SLOVENSKOU REPUBLIKU: při nákupu nad 1900Kč pro Uloženku a Zásilkovnu, při nákupu nad 2700Kč pro Českou poštu při doručení "standardní/prioritní balík".
Novinka Přírodní

Copal pryskyřice - vykuřovadlo PERU

338

Copal je dovezen přímo z Amazonie.

Balení váží 50gr.

Země původu: Peru


  • (> 5 ks) Skladem
199 Kč / ks
Kategorie: Posvátné
 

Existuje více způsobů, jak používat copal pryskyřici k vykuřování:

 

1. Copal můžete použít v aromalampěhttps://www.youtube.com/watch?v=x1LCAJSd478 

Do aromalampy nalijte 100% rostlinný olej a do oleje vložte kousky copalu. Nad zapálenou svíčkou se bude postupně uvolňovat aroma pryskyřice copalu.

2. Copal můžete použít ve spojení s uhlím: https://www.youtube.com/watch?v=Iat1Qmp8lVg
Zapalte tabletu s aktivním uhlím zapalovačem nebo svíčkou, až vyjdou jiskry a zůstanou rozsvícené. Použijte nejlépe keramickou misku odolnou vůči vysokým teplotám. Položte požadované množství copalu na horní část uhelné tablety. Veďte kouř uvolněný z copalu směrem k tělu nebo prostorům, které chcete očistit. Vzpomeňte si na veškerou energii, která pochází z copalu z Amazonie. Užijte si okamžik vnitřního spojení a příjemnou vůni copalu.