DOPRAVA ZDARMA pro ČESKOU REPUBLIKU: již při nákupu nad 1350Kč pro Balíkovnu, při nákupu nad 1500Kč navíc pro Uloženku, Zásilkovnu a Českou poštu při doručení "Na poštu", při nákupu nad 1900Kč pro Českou poštu při doručení "Doporučeně" a "Do ruky". DOPRAVA ZDARMA pro SLOVENSKOU REPUBLIKU: při nákupu nad 1900Kč pro Uloženku a Zásilkovnu, při nákupu nad 2700Kč pro Českou poštu při doručení "standardní/prioritní balík".
Novinka Kosmetika

Sérum na pleť s camu camu 3ml

248
  • 1 z 3

Obsah: 3ml

Ingredience (složení): voda, extrakt z camu camu, akát senegalský, glycerin rostlinný, propanediol, hydrolyzovaná rhizobianová guma, xanthanová guma, benzyl alkohol, kyselina dehydrooctová.

Funkce a použití: Před každým použitím dobře protřepejte. Naneste jednu kapku na špičku prstu a rozprostřete ji po celé tváři. V případě potřeby opakujte. Ideální pro unavenou pleť, dodává energii a vitalitu kdykoli během dne.

Země původu: Vyrobeno ve Španělsku

Spotřebujte nejlépe do: 08-2021

Zodpovědná osoba: španělská kosmetická značka Aypa, obch.společnost Terra Inka Cosmetics SL, Calle San Vicente Mártir, 90-4º, 46007 Valencia, Španělsko.


  • (> 5 ks) Skladem
349 Kč / ks
Kategorie: Superkosmetika
 
Toto snadno přenášitelné sérum poskytuje perfektní ošetření, když pokožka potřebuje být zářivá, díky vysokému obsahu 
přírodního antioxidantu a vitamínu C pocházejícího z tropického ovoce camu camu.

Sérum dává pleti pevnost a jas.

Lehká textura séra hluboce proniká do pokožky, aby hydratovala a zlepšila její pružnost.

 

Před každým použitím dobře protřepejte. Naneste jednu kapku na špičku prstu a rozprostřete ji po celé tváři. V případě potřeby opakujte. Sérum je ideální pro unavenou pleť, dodává energii a vitalitu pleti kdykoli během dne.

 

Obsah: 3ml

 

Camu camu fruta

 

Složení: voda, extrakt z camu camu, akát senegalský, glycerin rostlinný, propanediol, hydrolyzovaná rhizobianová guma, xanthanová guma, benzyl alkohol, kyselina dehydrooctová.