DOPRAVA ZDARMA pro ČESKOU REPUBLIKU: již při nákupu nad 1350Kč pro Balíkovnu, při nákupu nad 1500Kč navíc pro Uloženku, Zásilkovnu a Českou poštu při doručení "Na poštu", při nákupu nad 1900Kč pro Českou poštu při doručení "Doporučeně" a "Do ruky". DOPRAVA ZDARMA pro SLOVENSKOU REPUBLIKU: při nákupu nad 1900Kč pro Uloženku a Zásilkovnu, při nákupu nad 2700Kč pro Českou poštu při doručení "standardní/prioritní balík".

Spolupráce

Vítáme Vás v e-shopu Indiánská příroda. Indiánská příroda se specializuje na přímý dovoz zboží (bez dalších zprostředkovatelů) ze zemí Latinské Ameriky - potravin, superjídla, čajů, kosmetiky a dalšího zboží. E-shop jsme spustili v březnu roku 2020.

 

Indiánská příroda s.r.o. je 100% českou firmou a chce přiblížit Latinskou Ameriku svými bohatými přírodními zdroji lidem jak v České republice, tak ve Slovenské republice.

 

Indiánská příroda s.r.o. vyjadřuje můj zájem o Latinskou Ameriku. V rámci magisterského studia na Univerzitě v Hradci Králové jsem vystudovala Latinskoamerická studia na Filozofické fakultě, díky čemuž jsem mohla studovat také na univerzitě v Peru. Navštívila jsem i další země Latinské Ameriky. Hovořím španělsky a anglicky.

 

Proč nakupovat právě u nás?

1. Na našich stránkách najdete na jednom místě exotické, speciální, kvalitní a typické zboží pro Latinskou Ameriku. Většina zboží je s certifikovanou BIO EU kvalitou. Zboží má přírodní původ. Potraviny neobsahují přidaný cukr ani konzervanty, jsou bez lepku a bez laktózy.

2. Zajišťujeme pro Vás nejlepší zboží. Zboží dovážíme přímo od latinskoamerických farmářů, pěstitelů nebo výrobců, bez dalších (např. evropských) zprostředkovatelů. Jedinou výjímkou je kosmetická značka Nunaia, která kosmetiku vyrábí v Irsku, a kosmetická značka Aypa, která kosmetiku vyrábí ve Španělsku, ale obě značky ingredience pro svou kosmetiku dováží přímo z Latinské Ameriky.

3. U našeho zboží znáte konkrétní zemi původu zboží a víte od jakého farmáře, pěstitele nebo producenta zboží je. 

4. Se zbožím není manipulováno více, než je potřeba. Zboží je totiž ponecháno v původním obalu - není přebalováno.

5. Zboží je čerstvé, je dováženo leteckou dopravou.

6. Specializujeme se na dovoz nejenom pro jednotlivce, ale také pro firmy, restaurace, kavárny, další zákazníky a jiné akce. 

7. Máme úzké zaměření, specializujeme se pouze na země Latinské Ameriky. Několiktrát jsme navštívili země Latinské Ameriky.

8. Známe země Latinské Ameriky a jejich kulturu také díky vystudovanému vysokoškolskému oboru Latinskoamerická studia v Hradci Králové. S dodavateli komunikujeme výhradně ve španělštině.

 

 

 

Doufáme, že budete spokojeni,

 

Jana Hnilicová

 

 

SPOLUPRÁCE

 

Máte zájem o velkoobchodní spolupráci

Potřebujete zboží na akci, kterou pořádáte?

Chtěli byste zboží ve větším množství?

 

Kontaktujte nás, rádi zboží připravíme:

email: indianskapriroda@seznam.cz nebo 

tel. +420 728 940 870, Jana Hnilicová

 

 

SÍDLO A ÚDAJE

 

Indiánská příroda s.r.o.,

IČ 08658498,

DIČ CZ08658498,

Vidimská 740/17,

181 00 Praha 8 - Čimice, Česká republika,

bankovní spojení 123-637430227/0100.

 

Kontakt:

email: indianskapriroda@seznam.cz

tel.: 728 940 870.

  

 

Chybí Vám ZBOŽÍ?

 

Chybí Vám nějaké zboží na e-shopu a měli byste o něj zájem?

 

Napište nám a zboží rádi doplníme:

email: indianskapriroda@seznam.cz

 

  

 

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 39 položek celkem

Stránka 1/1